سفارش تبلیغ
صبا ویژن

مجله خنده

نظر

در حالی که هر دو روش اصلاح کردن مو با تیغ و موم، از روش‌های محبوب رفع موهای زائد هستند، اما بزرگترین تفاوت آنها با رفع موی زائد با لیزر در این است که می‌تواند مو را به طور دائم از بدن حذف کند.

به دلیل اینکه برای رسیدن به مقاصد زیبایی شناختی یا بهداشتی، رفع موهای زائد در طول سال های اخیر ضرورت پیدا کرده است، مزایای حذف موهای زائد به روش لیزر نیز اهمیت بیشتری یافته است. در میان روش‌های مختلف رفع موهای زائد بدن، روش لیزر در سراسر جهان شناخته شده است.

مردان و زنان به طور فزاینده‌ای از لیزر  برای از بین بردن موهای زائد بدن خود به عنوان راه حلی ایمن، موثر و دائمی استفاده می‌کنند.

دفع موهای زائد با استفاده از لیزر یک روش تایید شده است و اثر بخشی آن در کاهش مداوم رشد مو در طول زمان ثابت شده است. مزایای استفاده از لیزر رفع موهای زائد صرفه جویی در وقت و پول روش‌های رایج برای از بین بردن موهای زائد مو شامل اپیلاسیون، اصلاح با تیغ و بند انداختن می‌شود که وقت گیر و خسته کننده است، به ویژه هنگامی که شما باید هر روز این کار را تکرار کنید.

مزایای حذف موهای زائد به روش لیزر عبارتند از:

دائمی بودن، و هنگامی که این دوره را می‌گذرانید، دیگر نیازی به صرف زمان و هزینه برای سایر روش‌ها نیست.

شما می‌توانید با خیال راحت کرم‌های موبر، موم و ژل‌های اصلاح را از لیست خرید خود حذف کنید. شما همچنین در می‌یابید که رشد موهای جدید با گذشت جلسات بعدی بسیار کم و پراکنده می‌شود.

دیگر نیازی نیست که لباس پوشیدن خود را بر اساس برنامه اپیلاسیونتان تنظیم کنید. شما می‌توانید هر لباسی را که می‌خواهید بدون نیاز به چک کردن موهای بدنتان بپوشید.

پس از اثر بدون درد است اپیلاسیون در صورتی که انجام شود می‌تواند موجب سوزش بثورات و سوزش پوست شود. اصلاح با تیغ منجر به خراشیدگی و بریدگی می‌شود در حالیکه کندن مو با موچین می‌تواند منجر به قرمزی و تورم شود. یکی از مزایای رفع موهای زائد با لیزر در این است که روشی تمیز است، و هیچ چسبندگی یا آلودگی را شامل نمی‌شود.

شما مجبور نیستید با موهای دوباره رشد کرده یا تورمی که پس از چند ساعت بروز می‌یابد، روبرو باشید. از این روش می‌توان در هر منطقه از بدن مانند صورت، زیر بغل ، پاها، دست‌ها و بیکینی استفاده کرد. مردها می‌توانند از لیزر برای رفع موهای روی سینه یا پشت خود استفاده کنند تا بتوانند بدن خود را نشان دهند.

لیزر حتی بر روی موهای زائد در نیامده شما نیز اثر می‌کند، و سریع آنها را از بین می‌برد.